Naszyjnik linka, Hand Made, kółko, kolor złoty S3V70692-Z STAL NIERDZEWNA
Cena
109,90 zł
Ilość
- +
Opis

Potrójny naszyjnik wykonany ze stali nierdzewnej. Długość naszyjnika: najkrótszy łańcuszek ok.36 cm, najdłuższy łańcuszek ok. 46 cm z możliwością regulacji ok. 5 cm. Typ zapięcia: karabińczyk. Kolor: złoty.

Potrójny naszyjnik S3H70692-Z wykonany ze stali nierdzewnej. Długość najkrótszego łańcuszka to ok. 36 cm a najdłuższego ok. 46 cm z możliwością regulacji do ok 5 cm. Naszyjnik posiada dwa elementy ozdobne w postaci zawieszek o średnicy pierwszej 1 cm i wymiarach drugiej 1,7 cm x  0,6 cm. Typ zapięcia to karabińczyk.

Efektowność i piękno naszyjnika powoduje, że stanowi on wspaniały dodatek do każdej stylizacji nie zależnie od pory dnia. Sprawdzi się także jako prezent powodując uśmiech i zadowolenie u obdarowanej osoby. Wygląd naszyjnika i subtelne elementy ozdobne sprawiają, że nie pozostanie on nie zauważony. Złota kolorystyka nadaje mu charakteru i zarazem uroku. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów chroni przed uczuleniem a dzięki właściwemu użytkowaniu biżuteria nie czarnieje i może służyć latami.

Pokaż pazur z naszyjnikiem S3V70692-Z od Vezzi.

Wysyłka w 24h
Wysyłka
w 24h

Opinie o produkcie