Naszyjnik AMAZONIT, złoty S3V72898-3Z S3V72898-3Z BIŻUTERIA ZE STALI CHIRURGICZNEJ
Cena
89,90 zł 59,90 zł
Ilość
- +
Zobacz najniższą cenę z 30 dni przed obniżką
Opis

Naszyjnik AMAZONIT, wykonany ze stali chirurgicznej / szlachetnej oraz kamienia naturalnego. Długość naszyjnika: 38 cm z możliwością regulacji: 7 cm. Wymiary elementu ozdobnego: 1,5 cm x 0,5 cm. Typ zapięcia: karabińczyk. Kolor: złoty.

Amazonit to kamień, który przynosi same dobre wiadomości-zapewnia szczęście i dobrobyt. Szczególnie dobrze odnajduje się w towarzystwie kobiet- jest dla nich wsparciem i pomocą. Dlatego jeśli borykasz się z problemami natury kobiecej, koniecznie po niego sięgnij.

Amazonity przyciągają pieniądze i dobrobyt finansowy. Dla każdego, kto jest zdecydowany podjąć ryzyko, będzie dużym wsparciem, bo przyciąga powodzenie i spektakularne sukcesy. Służy do odpędzania zmartwień, niepowodzeń i wszystkiego, co przywodzi strach, oraz inne, niesprzyjające, niższe wibracje. To symbol nadziei, wiary i optymizmu – jeśli czujemy, że nie ma w naszym życiu większego sensu i celu, wtedy warto się nim wesprzeć.

Uwaga: ze względu na to że, jest to kamień naturalny kolor produktu może różnić się od przedstawionego na zdjęciu.

Wysyłka w 24h
Wysyłka
w 72h

Wybrane dla Ciebie

Opinie o produkcie

Informujemy, że opinie o produktach nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.
Ola kupił/a "Naszyjnik AMAZONIT, złoty S3V72898-3Z"
Piękny, delikatny naszyjnik:) Bardzo ładnie wygląda na szyi