-90% NA DRUGI, TAŃSZY PRODUKT
Kolczyki AMAZONIT, złoty S2V72316-3Z S2V72316-3Z BIŻUTERIA ZE STALI CHIRURGICZNEJ
Cena
99,90 zł
Ilość
- +
Opis

Eleganckie kolczyki AMAZONIT, wykonane ze stali chirurgicznej / szlachetnej oraz kamenia naturalnego amazonitu. Długość kolczyka: ok. 7 cm. Rodzaj zapięcia: sztyft. Kolor: złoty.

Amazonit to kamień, który przynosi same dobre wiadomości-zapewnia szczęście i dobrobyt. Szczególnie dobrze odnajduje się w towarzystwie kobiet- jest dla nich wsparciem i pomocą. Dlatego jeśli borykasz się z problemami natury kobiecej, koniecznie po niego sięgnij.

Amazonity przyciągają pieniądze i dobrobyt finansowy. Dla każdego, kto jest zdecydowany podjąć ryzyko, będzie dużym wsparciem, bo przyciąga powodzenie i spektakularne sukcesy. Służy do odpędzania zmartwień, niepowodzeń i wszystkiego, co przywodzi strach, oraz inne, niesprzyjające, niższe wibracje. To symbol nadziei, wiary i optymizmu – jeśli czujemy, że nie ma w naszym życiu większego sensu i celu, wtedy warto się nim wesprzeć.

Uwaga: ze względu na to że, jest to kamień naturalny kolor produktu może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.Wysyłka w 24h
Wysyłka
w 72h

Wybrane dla Ciebie

Opinie o produkcie