-90% NA DRUGI, TAŃSZY PRODUKT
Bransoletka na kostkę, serduszka S100089S00 S100089S00 BIŻUTERIA ZE STALI CHIRURGICZNEJ
Cena
79,90 zł
Ilość
- +
Opis

Bransoletka na kostkę, serduszka, wykonana ze stali chirurgicznej / szlachetnej oraz emalii. Długość bransoletki: ok. 22 cm z możliwością regulacji ok.5 cm. Rodzaj zapięcia: karabińczyk. Kolor: srebrny.

Biżuteria nie ciemnieje, jest hipoalergiczna, odporna na ścieranie i wodoodporna.

Produkty Vezzi cechuje najwyższa jakość wykonania oraz bezpieczeństwo użytkowania. Do produkcji wykorzystujemy wysokogatunkową stal nierdzewną co daje gwarancję, że Nasze produkty są bezpieczne i nie uczulą Klienta. Produkty wykonane ze stali szlachetnej pokryte są 14k złotem. Powłoka ta nanoszona jest metodą PVD, obecnie najtrwalszą metodą powlekania, która charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na ścieranie.

Subtelna bransoletka na kostkę, ozdobiona malutkimi serduszkami oraz drobnymi koralikami z czarnej emalii. Elementy ozdobne umieszczone są na delikatnym  łańcuszku. To doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Tak niezwykle oryginalna  biżuteria będzie idealna jako codzienny dodatek każdej stylizacji. 


Wysyłka w 24h
Wysyłka
w 72h

Wybrane dla Ciebie

Opinie o produkcie