O nas

Dlaczego my?

Biżuteria Vezzi to polska marka. Produkty oferowane w sklepie online oraz na Naszych stoiskach firmowych są Naszego projektu a kupując naszyjnik i bransoletkę stalową z logo Vezzi masz pewność że kolor złocenia jest taki sam i wszystko będzie idealnie do siebie pasować. Jesteśmy producentem biżuterii z ponad 10 letnim stażem. Nasza biżuteria wykonana jest z bezpiecznych dla zdrowia surowców i podlega ciągłym kontrolom jakościowym. W swojej ofercie Vezzi proponuje delikatną i nietuzinkową biżuterię ze stali szlachetnej, pokrytą 14k złotem oraz pełną koloru i uroku biżuterię modową.

Tworzyliśmy linie biżuteryjne dla wielu znanych i cenionych marek w Polsce i za granicą. Od projektu przez proces produkcji po dostawę na każdy Nasz punkt - sami dbamy o każdy szczegół, posiadamy dział kontroli jakości, uwzględniamy wszelkie wasze sugestie. Najpewniej znacie już Nasze produkty lecz sprzedawane były pod inną marką. TERAZ! Nadszedł czas by tworzyć i działać dla siebie!!!

Vezzi to dbałość o detale i najwyższą jakość produktów.

Złota powłoka na stali szlachetnej nanoszona jest metodą PVD, obecnie najtrwalszą metodą powlekania która charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na ścieranie. Biżuteria jest przyjazna dla skóry. Całkowicie nowe, niepowtarzalne modele dają gwarancję świeżego spojrzenia na modę i możliwość tworzenia oryginalnych stylizacji. Wyjątkowe wzory zostały wyselekcjonowane z pasji do piękna biżuterii, potrzeby tworzenia i inspiracji światowymi trendami.

Jak dbać?
 

  • Nie używać środków do czyszczenia biżuterii srebrnej i złotej. Biżuterię czyścić wyłącznie suchą ściereczką.
  • Unikać kontaktu z wodą, detergentami, perfumami.
  • Zdejmować biżuterię przed snem.
  • Biżuterię przechowywać w pudełkach i szkatułkach do tego przeznaczonych
  • Biżuterii nie zakładać na zranioną/przekłutą skórę (kolczyki)