O nas

Dlaczego my?

Biżuteria Vezzi to polska marka. Produkty oferowane w sklepie online oraz na Naszych stoiskach firmowych są Naszego projektu a kupując naszyjnik i bransoletkę stalową z logo Vezzi masz pewność że kolor złocenia jest taki sam i wszystko będzie idealnie do siebie pasować. Jesteśmy producentem biżuterii z ponad 10 letnim stażem. Nasza biżuteria wykonana jest z bezpiecznych dla zdrowia surowców i podlega ciągłym kontrolom jakościowym. W swojej ofercie Vezzi proponuje delikatną i nietuzinkową biżuterię ze stali szlachetnej, pokrytą 14k złotem oraz pełną koloru i uroku biżuterię modową.

Tworzyliśmy linie biżuteryjne dla wielu znanych i cenionych marek w Polsce i za granicą. Od projektu przez proces produkcji po dostawę na każdy Nasz punkt - sami dbamy o każdy szczegół, posiadamy dział kontroli jakości, uwzględniamy wszelkie wasze sugestie. Najpewniej znacie już Nasze produkty lecz sprzedawane były pod inną marką. TERAZ! Nadszedł czas by tworzyć i działać dla siebie!!!

Vezzi to dbałość o detale i najwyższą jakość produktów.

Złota powłoka na stali szlachetnej nanoszona jest metodą PVD, obecnie najtrwalszą metodą powlekania która charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na ścieranie. Biżuteria nie zawiera niklu i metali ciężkich. Całkowicie nowe, niepowtarzalne modele dają gwarancję świeżego spojrzenia na modę i możliwość tworzenia oryginalnych stylizacji. Wyjątkowe wzory zostały wyselekcjonowane z pasji do piękna biżuterii, potrzeby tworzenia i inspiracji światowymi trendami.

Jak dbać?
 

  • Nie używać środków do czyszczenia biżuterii srebrnej i złotej. Biżuterię czyścić wyłącznie suchą ściereczką.
  • Unikać kontaktu z wodą, detergentami, perfumami.
  • Zdejmować biżuterię przed snem.
  • Biżuterię przechowywać w pudełkach i szkatułkach do tego przeznaczonych
  • Biżuterii nie zakładać na zranioną/przekłutą skórę (kolczyki)